Az 1848-as szabadságharc évfordulója alkalmából dr. Réthelyi Miklós miniszter, Halász János parlamenti államtitkár és dr. Jávor András közigazgatási államtitkár elismeréseket adott át március 13-án az Iparművészeti Múzeumban.
A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 2011. május 21-én tartotta 87. Küldöttközgyűlését. Az Elnökségi beszámolót az Ellenőrző Bizottság jelentése, majd az Etikai Bizottság beszámolója követte.