Dátum:
2017.11.16
A „Ne gyújts rá!” világnap alkalmából az Óbudai Egyetem Bécsi úti aulájában november 16-án tanácsadással várták az egyetem munkatársait és hallgatóit a Budapest Főváros Kormányhivatala Népegészségügyi Főosztályával közösen szervezett egész napos rendezvényen.
