Az Etikai Bizottság az Egyetem olyan testülete, amely az etikai normák érvényesítésével fenntartja az intézmény szakmai és intézményi integritását, illetve állást foglal az etikai szempontból megítélhető vitás helyzetekben.
Az Etikai Bizottság 3 fő oktató, 2 fő hallgató és 1 fő nem oktató képviselőből áll. A Bizottság oktató képviselőit a rektor, hallgató tagjait az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat, három éves időtartamra.
Az Etikai Bizottság elnökét és titkárát a testület maga választja meg tagjai közül.
Contact
Management
Address and Map
Frissítve
2021.09.15.
