2021-ben egy év kihagyás után ismét megrendezték a már hagyományosnak számító Kárpát-medencei Egyetemek Kupáját.
Az Óbudai Egyetem hallgatóiból álló váltócsapat idén ismét részt vett az UltraBalaton futóversenyen. Idén is szép eredménnyel zártak, aminek köszönhetően kiválóan képviselték egyetemünket.
A Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség testépítő és fitness bajnokságot hirdet egyetemi hallgatók részére.
Laczkó Rozina Luca, az Óbudai Egyetem hallgatója az előkelő harmadik helyen végzett a Budapesti Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség által rendezett atlétika egyetemi bajnokság 800 méteres futószámában.
Labdarúgó csapatunk az előkelő 3. helyen végzett a hétvégén megrendezett Jövő Mérnökei Kupán.
Egyetemünk hallgatója és kíváló sportolója Kmettyné Győri Szilvia a pandémiás nehézségek ellenére szép eredményeket ért el a nyáron rendezett Shotokan Karate Európa Bajnokságon.




