Törökbálinton a Fanuc Hungary központjában rendezték meg a FANUC Olimpiát november 24-től 26-ig.
Bartha Lauram az Ybl kar hallgatójának beszámolója olvasható az alábbiakban a 2021-es versenyszezonról.
2021. november 06-án rendezték meg az idei Egyetemi országos úszó bajnokságot, a MEFOB-ot a BVSC uszodában.
Bakonyi Botond, az Óbudai Egyetem hallgatója ezüstérmet szerzett a 2021. évi JUDO MEFOB-on, melyet a Ludovika Arénában tartottak november 14-én.
V. helyen végzett egyetemi váltófutó-csapatunk az október 23-án tartott Rókaűzők versenyen.
Az Óbudai Egyetem kosárlabda csapata hosszú idő után, 1.5 év kihagyást követően állhatott össze ismét a Kek versenyre, melyet a közelmúltban tartottak.
Rektori elismerő oklevelet adott át Adolf Balázsnak, az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar hallgatója részére kimagasló és példamutató sporttevékenységéért Prof. Dr. Kovács Levente november 9-én.
Az idei, 36. SPAR Budapest Maraton Fesztiválon az Óbudai Egyetem hallgatói, dolgozói is megmérethették magukat október 9-én és 10-én. A rendezvényen az intézmény vezetése is képviseltette magát, a csapat tagjai váltóban lefutották a maratont...
A XII. Kárpát-medencei Egyetemek Kupája futsal tornáján egy megújult, megfiatalított csapattal vettünk részt.


