Az egyetem saját hatáskörben kívánja üzemeltetni az intézményi büféket a következő tanévtől. Az erre a célra létrehozott cég veszi majd át a Bécsi úti és Tavaszmező utcai épületekben működő büfék üzemeltetését azzal a céllal, hogy a jelenleginél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassanak.
Az egyetem saját hatáskörben kívánja üzemeltetni az intézményi büféket a következő tanévtől. Az erre a célra létrehozott cég veszi majd át a Bécsi úti és Tavaszmező utcai épületekben működő büfék üzemeltetését azzal a céllal, hogy a jelenleginél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassanak.
Frissítve
2017.04.26.

