A rossz idő közeledtére való tekintettel az egyetem vezetése további intézkedésig újra megnyitotta a kosárlabdapályát a parkoló autók előtt. A pálya ismét parkolási célokat fog szolgálni azok részére, akiknek a környező közterületeken parkolási nehézségei vannak. A 20 fős parkolót érkezési sorrendbe tudják az odaérkezők igénybe venni.
Frissítve
2017.10.17.

