Magyar Kultúra Napja alkalmából január 19-én a Szépművészeti Múzeumban tartott ünnepségen a nemzeti erőforrás miniszter a magyar felsőoktatás területén dolgozó iskolateremtő, nemzetközi elismertségű munkája elismeréséül SZENT-GYÖRGYI ALBERT-DÍJAT adományozott Dr. Tóth Mihály, az Óbudai Egyetem professor emeritusa, a Kodolányi János Főiskola fenntartójának a Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önálló Főiskolai Közalapítvány kuratóriumának elnöke számára.