Élményekkel teli, csapatépítőnek is beillő napokat töltöttek együtt az Óbudai Egyetemre készülő diákok az ország különböző pontjain megrendezett Gólyatáborokban a tanévkezdet előtti napokban a járványügyi előírásokat betartva. A szervezők a múlt (2020) évben gólyává váló fiatalokat is várták, mivel akkor a helyzet nem tette lehetővé a táborok megtartását.
Élményekkel teli, csapatépítőnek is beillő napokat töltöttek együtt a Bánki, a Kandó-Rejtő és a Neumann-Keleti-Alba Regia Karok diákjai a szolnoki Tiszaligeten megrendezett „gólyatáborban”, augusztus 18-tól egymás után három turnusban.
A Hallgatói Önkormányzat kezdeményezésére az elsőéves hallgatók egy-egy játékot vittek magukkal a Gólyatáborba, mely nagylelkű adományokat és a Mikulásnap bevételét, 60 ezer forintot a bakonybánki óvodásoknak szántak. December 12-én a kar dékánja és a HÖK képviselői személyesen adták át ajándékukat.