Skip to main content
Logo
  • Tárgymutató
  • Térkép
  • E-learning
  • Erasmus
  • Kollégium
  • Könyvtár
  • Jegyzetbolt
  • Neptun
  • Intranet
  • Közbeszerzés
  • Egyetem
  • Karok, központok
  • Oktatás
  • Tudomány és Innováció
  • Hallgatói élet

szabadegyetem

A Bánki HÖK a Középiskolások Szabadegyetemén

2014. augusztus 15. - péntek
A Bánki HÖK a Középiskolások Szabadegyetemén

A Középiskolások Szabadegyeteme ötlete 2009-ben vetődött fel. Az ötletgazdák az Illyés Sándor Szakkollégium és a Bibó István Szakkollégium hallgatói voltak.

Az Óbudai Zöld Szabadegyetem új évada

2011. augusztus 09. - kedd

Az Óbudai Egyetem kezdeményezése nyomán Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata és az egyetem között – Prof. Dr. Rudas Imre, az intézmény rektora és Bús Balázs polgármester által aláírásával – környezetvédelemi együttműködési megállapodás jött létre.

Óbudai Zöld Szabadegyetem

2011. július 08. - péntek

Az Óbudai Egyetem és Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által létrehozott Óbudai Zöld Szabadegyetem 2011. tavaszi szemeszterének utolsó előadása 2011. május 19-én az energiastratégiáról szólt. Az esemény előtt látogatást szerveztünk az Óbudai Egyetem Villamosenergetikai Intézetének Megújuló Energiaforrás laboratóriumába, ahol napelemeket, szélturbinát, vízerőművet, tüzelőanyag-cellát mutattunk be.

Óbudai Zöld Szabadegyetem

2010. november 11. - csütörtök
Óbudai Zöld Szabadegyetem

2010 szeptemberével kezdődően havi egy alkalommal a környezettudatos energiatermelés és felhasználás kapcsán előadások kerülnek megrendezésre az Óbudai Zöld Szabadegyetem keretén belül az Óbudai Egyetemen.

Óbudai Zöld Szabadegyetem idei előadásai

2010. november 11. - csütörtök
Óbudai Zöld Szabadegyetem 3

Az Óbudai Egyetem kezdeményezése nyomán Budapest III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata és az egyetem között együttműködési megállapodás jött létre, mely több területre terjed ki a környezetvédelem témájában.

Energetikai Konferencia az Óbudai Egyetemen

2010. november 01. - hétfő

Az Óbudai Egyetem kezdeményezése nyomán Budapest III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata és az egyetem között együttműködési megállapodás jött létre 2010. június 18-án, mely a környezet védelmére helyezi a hangsúlyt.

Együttműködési megállapodás

2010. június 28. - hétfő
Együttműködési megállapodás 1

Az Óbudai Egyetem kezdeményezése nyomán Budapest III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata és az egyetem között együttműködési megállapodás jött létre, mely a környezet védelmére helyezi a hangsúlyt.

Felsőoktatási modellváltás
UtasításokProgram
Koronavírus tájékoztató
Széchenyi 2020

Zöld Egyetem

Minőségirányítás
K-MOOC
Duális és kooperatív képzés
Tudományos Diákkör
Egyetemi Kutató és Innovációs Központ
Acta Polytechnica Hungarica
Pályázatok
Hallgatói szolgáltatások
 Közösségi Szolgálat
OneJob
Foglalkoztatás-egésszégügy az egyetemen
Családbarát munkahely
NatRisk
Trafsaf
  • English English
  • Magyar Magyar

Gyorslinkek

  • Karok, központok
    • Alba Regia
    • Bánki Donát
    • Kandó Kálmán
    • Keleti Károly
    • Neumann János
    • Rejtő Sándor
    • Ybl Miklós
    • EKIK
    • Trefort Ágoston
    • Salgótarjáni Képzési Központ és Kutatóhely
    • Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskola
    • Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola
    • Biztonságtudományi Doktori Iskola
  • Vagyongazdálkodás, bérbeadás
    • Pályázati felhívás
  • Tárgymutató
    • Intézetek A-Z
  • Média
    • Galéria
    • Videótár
Nemzeti Kiválóság Program
  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Állásajánlatok
  • Álláspályázatok
  • Közérdekű adatok
  • Bejelentés
  • Adatvédelem