Idén első alkalommal rendezi meg egészségügyi hackathon versenyét, a vITathont a Semmelweis Egyetem az Óbudai Egyetemmel közösen. Informatikai, gazdasági és egészségügyi szakterületek hallgatói vegyes csapatokban veselkednek neki valós társadalmi- és technológiai problémák feldolgozásának október 13-14-én.
Első alkalommal rendezik meg a vITathon ötletmaratont, melyre az Óbudai és a Semmelweis Egyetem hallgatói és frissdiplomásai jelentkezhetnek. Október 13-14-én tartják az első, 30 órás eseményt, melyen a két egyetem vegyes csapatai mérhetik össze tudásukat egészségügyi adatok újszerű és hasznosítható feldolgozásában.