Különös és újszerű installáció érkezett az Óbudai Egyetem Bécsi úti kampuszára. Az „aula-kiállítások” sorozat részeként Gerber Pál, Munkácsy-díjas képzőművész IN SITU című tárlatának adott otthont az egyetem. A kiállítást március 6-án, kedden, fél kettőkor nyitották meg.